CWK w Jasionce

25Sie

CWK w Jasionce

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe zostało otwarte 23 czerwca 2016 roku. Od tego dnia zorganizowaliśmy dla Was ponad 50 wydarzeń. To dopiero początek. Najbliższy rok zapowiada się niezwykle pracowicie.

Nasze Centrum jest praktyczną odpowiedzią na potrzeby dzisiejszego świata biznesu. Jeszcze nigdy nowa wizja przedsiębiorczości nie miała tak ogromnego znaczenia jak teraz. Pragniemy stać się miejscem przyjaznym dla przedsiębiorców dlatego, by stale poszerzać granice innowacyjności, by rozwój i wzrost gospodarczy stały się wizytówką województwa podkarpackiego – regionu do którego przybywają młodzi i kreatywni ludzie z całej Polski. To dzięki nim rodzimy biznes jest w stanie konkurować z innymi i sprawiać, że polskie marki staną się jeszcze bardziej rozpoznawalne w przestrzeni międzynarodowej.

Budując nowoczesną i przyjazną przestrzeń dla innowacyjności nie zapominamy o tradycji. Pionier przemysłu naftowego – Ignacy Łukasiewicz, zauważył, że odkrycie ropy naftowej da początek dla rozwoju nowej gałęzi przemysłu, która, jak mówił: obfite zrodzi owoce. Nie mylił się i wkrótce jego odkrycie zrewolucjonizowało życie wszystkich ludzi. Wierzymy, że nasze pokolenie jest w stanie powtórzyć to wielkie, innowacyjne odkrycie.

Ten blog to platforma, w której będziemy się z Wami dzielić relacjami z naszych wydarzeń, a także zajmiemy się opisywaniem szeroko rozumianej branży MICE. Specjalnie dla Was będziemy publikować analizy eksperckie oraz wywiady z naszymi gośćmi. Niebawem poznacie Ambasadorów Centrum – osobowości świata nauki, sportu i biznesu, którzy przyjęli nasze zaproszenie, aby reprezentować nas na zewnątrz. Będziemy słuchać głosu ekspertów, a dzięki ich wypowiedziom na naszym blogu, będziemy mogli przewidywać, reagować i dynamicznie inicjować działania.

Blog będzie jednym z wielu kanałów za pomocą których chcemy porozumieć się z Wami – naszymi klientami i wszystkimi gośćmi odwiedzającymi nasze Centrum. Już teraz pragniemy Was zaprosić abyście żywo uczestniczyli w budowie najbardziej innowacyjnej przestrzeni wystawienniczo-kongresowej w kraju, po to abyśmy mogli spełnić Wasze oczekiwania i żywo reagować na wszelkie zapytania i sugestie.

Wiele musi się zmienić żeby nie zmieniło się nic, choć wiele już dawno się zmieniło i wciąż się zmienia. Naszą ambicją jest nie tylko za tym nadążyć, ale przede wszystkim to kreować, bo wiemy, że przyszłość będzie taka sama – tylko bardziej innowacyjna…