„Wielkie Święto Motoryzacji w G2A Arena Województwa Podkarpackiego.”
 
Podkarpacie długo czekało na ten dzień!
 
I Podkarpackie Targi Motoryzacyjne AUTOMOTIVE 2017 odbędą się już 27-28 maja w G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowym Województwa Podkarpackiego w podrzeszowskiej Jasionce. Targi bedą stanowić przegląd oferty wszystkich salonów Polski południowo – wschodniej, firm okolomotoryzacyjnych: oferujących części samochodowe, serwisów i zajmujących się pielęgnacją samochodów, wyposażenie aut i podmiotów oferujących serwisy dla branży automotive. Wydarzenie ma na celu przedstawienie najnowszych modeli, a także wyprzedaży rocznika 2016. W części wystawienniczej powstanie Tematyczny Salon Samochodowy oraz Salon Wyposażenia i Pielęgnacji Samochodów. Całości dopełnią pokazy pojazdów driftowych w formie kontrolowanych poślizgów.
Zaproszenie specjalne trafiło do marek luksusowych, ale ich obecność organizatorzy pozostawiają jako niespodziankę dla odwiedzających targi.
W programie także:

  • wystawa Drift art,
  • jazda gokartami
  • wystawa samochód zabytkowych „Oldtimers”.

Organizatorzy przygotowali też propozycję dla kobiet, które nie są pasjonatami motoryzacji- z myślą o nich odbędzie się pokaz tańców.

Po raz pierwszy wydarzenie będzie odbywać się na 2 kondygnacjach obiektu, z włączeniem powierzchni na poziomie -1, która rownież jest dostosowane do tego, aby organizować tam projekty eventowe oraz na powierzchniach zewnętrznych, przed obiektem.

Tego dnia w obiekcie będzie miał miejsce Kongres Motoryzacyjny, dotyczący zagadnień bezpiecznej jazdy. Jednak najważniejszym punktem w programie bedą prelekcje 10 startupów działających w dziedzinach związanych z motoryzacją, dla których takie kluczowe wydarzenie branżowe jest doskonała okazją do zaprezentowania swoich innowacyjnych osiągnięć.

Liczymy, że odwiedzą nas nie tylko mieszkańcy Rzeszowa, Jasionki, ale całego województwa podkarpackiego i wszystkie firmy z szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej, bez których to wydarzenie nie powinno się odbyć.

Wstęp wolny